KONST / Litografier / Färglitografi 12338078
nr 1233 8078
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Min drömstad. Signerad, numrerad 133/235. Motivet: 39x56 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
måndag 4 februari 2019
kl 19:25:27
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist